Egri pékségbe takarítónő munkatársat keresünk

Kis létszámú, fegyelmezett dolgozókkal működő, közel 100 éves egri pékségbe keresünk takarítónő munkatársat.

Elérhetőségeink:

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Feladatok

  • Sütőüzem a hozzá tartozó kiszolgáló helyiségekkel, udvarral együtt takarítása naponta, a részletes "Takarítási feladatok" szerint.

Elvárások

  • Megbízható, munkájára, környezetére igényes legyen.

  • Pékségben, egyéb élelmiszerelőállító üzemben, illetve  takarítási területen  szerzett gyakorlat.
  • Önéletrajz küldése.

Amit kínálunk

  • Nyugodt munkakörülmények, rugalmas  munkaidő-beosztás, bérezés, illetve munkaidőkeret megbeszélés tárgya lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott