Egri szállodában étteremvezető pozícióban munkalehetőség

Imola Építő Kft.
Eger
2021. 10. 08.

Egri szállodába étteremvezetőt keresünk.

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező Étteremvezetőt keres Egerbe.

Feladatok

  • Szálloda F&B részlegének magas színvonalú szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • Felszolgálók munkájának felügyelete és irányítása, felszolgálók és tanulók oktatása
  • Készletgazdálkodás, leltározás, számlázási fegyelem betartatása
  • Beosztás elkészítése, munkaerő-gazdálkodás, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
  • A vendégelégedettség folyamatos figyelése, és aktív jelenlét az étkezéseknél
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai-, vezetői tapasztalat
  • Sommelier végzettség
  • Vendégközpontúság, udvariasság, figyelmesség, határozott fellépés
  • Rugalmasság, igény a legjobb megoldások megtalálására
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Számítógép ismeret (Word, Excel programok)
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Angol/német nyelvtudás, további nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés
  • Modern, igényes környezetben történő munkavégzés
  • Utazási támogatás
  • Cafeteria

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető