Elektromos karbantartó pozícióba munkatársat keresünk Egerben

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS TM a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája.

Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Gyártó üzemünkbe munkatársat keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ pozícióba

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád ebben a munkakörben?

  • Termelésben található gépek, berendezések karbantartása (CNC megmunkáló központok, szerelő munkahelyek, végátvételi padok), javítása
  • Váratlan meghibásodások elhárítása
  • Karbantartási terv végrehajtása
  • Javításhoz szükséges anyagok műszaki specifikációjának meghatározása
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, ezek megvalósításában való részvétel
  • Szoros együttműködés a társszervezetekkel és a szerződéses partnerekkel
  • Eseti feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: középfokú elektronikai végzettség
  • Elektronikai és Gépészeti ismeretek (CNC berendezések, automatizált rendszerek)
  • CNC és PLC vezérlések ismerete
  • Számítógépes ismeretek
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • Szükség esetén túlórázás a hiba elhárítása érdekében

Előnyök

  • Angol, vagy német nyelvismeret;

Amit kínálunk

  • Biztos munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

Fényképes önéletrajzát küldje el az alábbi módon:

Emerson Automation FCP Kft.

A bejelentkezés után megtekinthető címre.

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott