Gyakorlattal rendelkező szakács kollégát keresünk egri szállodába

Imola Építő Kft.

Szakács

Munkavégzés helye: Eger

2021. 09. 13. 14:56

Egri szálloda szakácsot keres.

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező szakácsot keres Egerbe.

Feladatok

  • Ételek elkészítése a konyhafőnök utasításai szerint
  • Ételek minőségének biztosítása
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások

  • Szakács végzettség
  • 2-3 év szakács tapasztalat
  • Tiszta, rendezett munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Rugalmasság
  • Együttműködő, nyitott, barátságos személyiség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Modern, igényes környezetben történő munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Utazási támogatás
  • Cafeteria

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz