Pénzügyi tanácsadó / ingatlanközvetítő kollégákat keresünk most nyíló egri franchise irodánkba

CleverTouch Bt.
Eger
2021. 09. 08.

Magyarország első, teljeskörű komplex pénzügyi tanácsadó és ingatlan franchise hálózata most induló egri irodájába keresünk pénzügyi tanácsadó és ingatlanközvetítő kollégákat.

Értékesítésben jártas, vagy akár kezdő / újrakezdő kollégákat is szívesen látunk, akik szeretnének egy szintet lépni.

Nálunk megtanulhatod hogyan lehetsz sikeres pénzügyi tanácsadó és ingatlanközvetítő!

Fazekas Norbi, a Global Cégcsoport alapítója, az X-Time jövőgenerációs pénzügyi tanácsadás' című könyv szerzője áll mosonmagyaróvári sikeres mintaegységével a vállalkozásunk mögött. Neked már nem kell ennyire messzire menned. Az Ő szavaival mutatjuk be ezt a lehetőséget:

"Az elmúlt évtizedben azon dolgoztunk, hogy létrehozzunk egy átfogó, emberközpontú szakmai rendszert, amellyel képesek vagyunk segíteni, hogy bárki sikeres pénzügyi tanácsadóvá váljon. Évtizedekben gondolkodunk, és a legfőbb célunk az, hogy életre szóló, bizalmon alapuló üzleti kapcsolatokat hozzunk létre. 21 év alatt 4700 telefonszámot mentettem el az ügyfélkörömből. Velük máig szoros kapcsolatban állok, ismerem őket. Ezen kívül egy 10 ezer fős ügyfél-adatbázissal rendelkezem, amiből 7 ezret az utóbbi 4 évben szereztem. Gyakran hívnak fel olyan ügyfelek, akiknek több mint egy évtizeddel ezelőtt segítettem lakásvásárláshoz szükséges hitellel kapcsolatban. Ez a hűség, ez a bizalom. Ez az, amit át szeretnénk Neked adni ... ezt Te is megvalósíthatod."

Nem termékértékesítéssel foglalkozunk, nem vagyunk kötve biztosítók ajánlatához.

Ha mi segítünk partnereinknek megoldani a problémáit, néhány év múlva ismét minket fog felkeresni. Hiszen értéket adtunk nekik.

Ha téged is érdekel a Független pénzügyi tanácsadás, Ingatlanfejlesztés és értékesítés, Generálkivitelezés, Napelem tervezés, értékesítés és telepítés, Hitel- és biztosításközvetítés, akkor van számodra egy ajánlatunk.

A munkavégzés helye: Heves megye

Feladatok

  • Pénzügyi elemzés, pénzügyi tanácsadás
  • A Global Cégcsoport szerződött és saját ingatlanjainak értékesítése
  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlanok bemutatásának szervezése és megvalósítása
  • Ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • legalább középfokú végzettség
  • nyitottság a fejlődésre és a tanulásra
  • tisztességes, becsületes munkavégzés
  • alázat és elkötelezettség

Előnyök

  • több pénzt keress, mint amennyit most
  • segíts az embereknek otthonhoz jutni
  • megteremtsd az anyagi biztonságod
  • kötetlen időbeosztásban végezhesd a feladatokat

Amit kínálunk

  • valóban kimagasló jutalék a piacon
  • stabil anyagi és szakmai háttér
  • szakmai képzés
  • mentorálás
  • marketingeszközök és hirdetések támogatása
  • modern irodai háttér és infrastruktúra

Folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget, valamint szakmai támogatást biztosítunk neked, hogy mielőbb eredményes legyél!

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott