Bérszámfejtő munkatársat keresünk salgótarjáni könyvelőirodába

Keny-Peet Fair Kft.
Eger
2021. 09. 02.

Egri könyvelőiroda keres munkaügyi terület vezetésére munkatársat .

20 éve működő családi vállalkozás keresi új családtagját, aki csapatban és önállóan is magabiztosan eltudja látni feladatait.

Feladatok

  • Munkaügyi feladatok teljeskörű ellátása vállalkozások részére
  • bérszámfejtés, munkaügyi adminisztráció
  • dolgozók bejelentése és kijelentése, dokumentumok elkészítése, NAV bejelentések
  • NAV havi bevallások elkészítése
  • munkaügyi támogatások elkészítése, elektronikus továbbítás
  • táppénz igények elkészítése, OEP felé elektronikus továbbítás
  • munkaügyi nyilvántartások
  • adatszolgáltatások, statisztikák, kimutatások készítése,
  • kapcsolattartás hatóságokkal, munkavállalókkal.

Elvárások

  • szakirányú végzettség, bérszámfejtő
  • jogszabályok (adó, munkaügyi, TB) naprakész ismerete
  • pontos, igényes munkavégzés, bizalmas információkezelés
  • terhelhetőség, szabálykövető munkavégzés
  • néhány éves bérszámfejtésben, munkaügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott