Kápolnára betanított munkást keresünk festő üzemrészbe

Medina Bútor Kft.
Kápolna
Bruttó 167 400 Ft - 167 400 Ft / Hónap
2021. 08. 31.

1 fő betanított munkást keresünk Kápolnára, a Medina Bútor Kft-hez a festő üzemrészbe történő munkavégzésre.

Elsősorban környékbeli munkavállalót keresünk, női munkaerő jelentkezését is várjuk!

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, érdeklődni személyesen vagy telefonon lehet Papné Bech Andreánál.

A telefonszám és a cím bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • Fizikai munkavégzés a festő üzemrészben

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség, a munkakörhöz nem szükséges szakképzettség.

Amit kínálunk

  • Munkarend egy műszak, reggel 6-tól 14 óráig

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott