Borturisztikai vezetői feladatok ellátására munkatársat keresünk Egerben

Egri Borvár Kft.
Eger
2021. 08. 31.

Egri vezető borászati Kft. munkatársat keres hosszútávú, teljes munkaidős állásra - borturisztikai vezetői feladatok ellátására.

Feladatok

  • borturizmus keretében, csoportok programjának teljes körű szervezése
  • rendezvények, kitelepülések teljeskörű szervezése és lebonyolítása
  • kapcsolattartás idegenvezetőkkel, utazási irodákkal, szállodákkal – szóban és írásban, angolul és magyarul egyaránt
  • borkóstolók tartása angolul és magyarul, esetenként kiszolgálás a borászat vendéglátó helyiségében
  • részvétel a pincészet adminisztratív feladatainak ellátásában (készletek, leltározás, számlázás, értékesítési és vendéglátó software kezelése stb.)
  • értékesítési pontok felügyelete és kollégák irányítása
  • gyors, kedves és udvarias munkavégzés

Elvárások

  • megbízhatóság, pontosság, önállóság
  • felsőfokú vagy középfokú végzettség (turizmus-vendéglátás előny)
  • AKTÍV angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek aktív használata (excel, word, közösségi média)

Amit kínálunk

  • biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos csapat
  • családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Eger, Kistályai út 40.

Bérezés: megegyezés szerint

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal együtt a "Jelentkezem" gombra kattinva várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető