Dokumentációs fotós 4 hónapos alkalmi munka németországi régészeti ásatásra

Lowpoly 360 Kft.
Németország
Nettó 266 000 Ft / Hónap
2021. 08. 31.

Szeptemberi kezdéssel (legkésőbb szeptember 10) kb. december 20-22 ig.

1 fő dokumentációs fotóst keresünk németországi (Stuttgart mellet) régészeti ásatás fotózási feladatainak ellátására.

Munkaidő jellemzően hétfőtől péntekig, reggel 7-8 tól délután 16-17 óráig óráig. Túlóra nem jellemző ( ha igen akkor szombaton).

Hétköznap ha eső miatt állt az ásatás, szombaton szokott bedolgozás lenni.

Német és magyar kollégák közötti munka. Stressz nagyon ritka, senki nem fog kiabálni veled, nyugodt, jó kedélyű emberek.

Kellemetlenséget a munkában az időjárás (eső, hideg, korán kelés) okozhat.

Ki és vissza utazás vonattal vagy autóval aminek díját a munkáltató fizeti.

Szállás DÍJMENTESEN: egy-, maximum 2 ágyas szobákban, apartmanban.

FONTOS! Jelentkezéskor vedd figyelembe hogy ez egy állandó jelleggel külterületen, szabad ég alatt végzett fotós munka, a régészeti ásatás építkezési munkaterületen folyik( poros van hogy sáros munkakörnyezet)

NEM KREATÍV fotós feladatok: dokumentációs, technikai céllal készülő fotók.

Feladatok

  • régészeti objektumok fotózása az ásatásvezető régészek instrukciói alapján
  • ásatási fotójegyzék pontos vezetése
  • fotós információs táblák előkészítése a régészeti objektumok adataival
  • fotós adatállományok kezelése, ellenőrzése, feltöltése szerverre

Elvárások

  • NAGYON FONTOS: kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás (bármelyik megfelel, nyelvvizsga nem szükséges)
  • gyakorlat DSLR fényképezőgép használatában
  • (előny ha már voltál fotós régészeti ásatáson)

Előnyök

  • régészeti ásatáson végzett munka, de nem feltétel
  • régészeti ásatáson végzett fotós munka, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • A munkát alkalmazottként vagy alvállalkozóként is elvállalhatod, TE DÖNTÖD EL:
  • alkalmazottként: nettó 266.000- HUF/ hó (bruttó 400.000-HUF)
  • alvállalkozóként (KATA-s adózással számolva) kb. leadózva 400-410.000-HUF/hó ( a mi fizetési keretünk 470.000-HUF/hó)
  • FONTOS: mindkét esetben órabért számolunk, a fenti összegek egy teljes hónap, havi 160 óra óra munkára vonatkoznak.
  • A 160 órányi munkát csak az időjárás csökkentheti, mert esőben nem tudunk dolgozni a munkaterületen, de utána igyekszünk bedolgozni!

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott