Ékszerüzleteinkbe (Eger belváros és pláza) osztott munkavégzési hellyel kollégát keresünk

Chimera 2001. Kft.
Eger
2024. 02. 01.

Heti 40 órás munkakörbe keressük új kollégánkat, aki nem csak ékszerbolti eladóként, hanem ügyintézőként, webshopkezelőként is el tudja képzelni magát.

Ha van tapasztalatod értékesítésben, ügyfélkezelésben, webáruház menedzselésében, rugalmas és tanulékony vagy, Rád várunk!

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat!

Feladatok

  • értékesítés,
  • webshop kezelés: termékek feltöltése, rendelések összekészítése, GLS/Foxpost kapcsolattartás, ügyfelekkel kapcsolattartás, csomagfeladás,
  • telefonok, e-mailek megválaszolása,
  • üzlet tisztán és rendben tartása,
  • kirakat rendezés,
  • leltárkezelés,

Elvárások

  • rugalmasság - időben és helyben is, hiszen a munkavégzés helye vegyes: belvárosi és plázai üzletünk, és hétvégén is nyitva vagyunk,
  • jó kommunikációs és értékesítési készség - eladásból élünk és a legjobb kiszolgálást várják el vásárlóink üzleteinkben és webshopunkon egyaránt,
  • önállóan és jól kezeli a számítógépet - nem csak értékesítésben, hanem adminisztrációban és webshop üzemeltetésésben is számítunk a segítségedre,
  • precizitás - sok apró ékszer, nagy felelősség,

Kérlek jelentkezéskor vedd figyelembe, hogy a rugalmasság, jó értékesítési készség és az önálló számítógépes munkavégzés alapkövetelmény, ezektől nem tudunk eltekinteni.
Abban az esetben, ha a fenti elvárásoknak megfelelsz, természetesen válaszolunk, de ha a tapasztalataid ezeket nem tükrözik, és egy héten belül nem jelentkezünk, kérjük, ne vedd zokon, nem találkoztak az elképzeléseink.

Előnyök

  • angol nyelvtudás,
  • főiskolai végzettség,
  • becsüs végzettség,
  • üzletvezetői végzettség,
  • webáruház kezelésében tapasztalat,

Amit kínálunk

  • gyönyörű ékszerek között, igényes munkakörülmények között dolgozhatsz,
  • jó hangulat, jó csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • hosszútávon számítunk rád,
  • változatos feladatok,
  • folyamatos fejlődés, új kihívások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott