Készletgazdálkodási labor asszisztens állás Egerben

Cégcsoportunk újpnan induló projektjéhez Készletgazdálkodási és Labor Asszisztenst keres.

Feladatok

  • A levett vérplazma előírásoknak megfelelő vizsgálatra.
  • A megfelelő tárolás biztosítása és a szállítás előkészítése
  • Eszközök készletezése, nyomonkövetés biztosítása
  • Labor technikai gépek kezelése
  • Munkafeladathoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • Reál területen szerzett legalább középfokú végzettséggel (gyógyszertári asszisztens, ápoló, vegyész, általános laboráns stb.)
  • Releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Precíz, pontos munkavégzés, szabálykovető magatartás
  • Számítógépes ismeret, gyakorlat
  • Nem okoz godot számodra az estenként szomati vagy délelőttől este 7- ig tartó munkavégézés

  • Vérrel és vérkomponensekkel végzett feladatok ellátásának ismerete
  • Műszaki beállítottság
  • Labor ismeretek

Amit kínálunk

  • Teljes vagy részmunkaidős, stabil munkahely
  • Teljeskörű oktatás
  • Dinamius csap

Kérjük jelentkezéskor a bérigény megadását!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott