Minőségirányítási osztályvezető pozícióban álláslehetőség Egerben

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem

pályázatot hirdet

Minőségirányítási Osztály osztályvezető

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony.

A vezetői megbízás időtartama 1 év, mely a felek megelégedettsége esetén meghosszabbításra kerül.

A munkavégzés helye:

Heves megye, 3300 Eger, Eszterházy tér 1.

Feladatok

  • A Minőségirányítási Osztály vezetője irányítja a Minőségirányítási Osztály, illetve az annak részeként működő Elemző Csoport tevékenységét. Kialakítja a munkafolyamatokat a szervezeti egységek tekintetében.
  • Feladata a minőségügyhöz kapcsolódó szabályozás (Minőségirányítási szabályzat, Kézikönyv, Belső Kontrollrendszer) folyamatos gondozása, a minőségirányítási rendszer működtetése, annak felügyelete, intézményi folyamatok tervezése, fejlesztése.
  • Az ESG 2015 sztenderdjeinek való megfelelőség szempontjából ellenőrzi az intézményi dokumentumokat, nyomon követi a sztenderd változásait és javaslatot tesz az intézményi dokumentumok aktualizálására.
  • Koordinálja a minőségirányítási rendszer évenkénti vezetőségi átvizsgálását.
  • Összefogja a más szervezeti egységekhez nem tartozó minőségirányítási rendszer dokumentumainak kezelését, valamint az intézményi dokumentumok változásainak aktualizálását.
  • Koordinálja a minőségfejlesztési program elkészítését, a minőségcélok meghatározását, minőségügyi szemlélet tudatosítását;
  • A kozkázatfelügyelővel együttműködve, a kockázatkezelés területén irányítja a kockázatkezelési szabályzat felülvizsgálatát, folyamatos aktualizálását, működtetését. Részt vesz a kockázatok feltárásában, értékelésében, valamint a kockázatcsökkentés kidolgozásában. Figyelemmel kíséri a kockázatkezelési akciók végrehajtását, az elemzési időszakot, valamint a terv-tényelemzések eredményét.
  • Tervezi és szervezi a külső, belső auditokat, e körben kapcsolatot tart az auditáló, akkreditáló szervezettel,
  • Az ESG 2015 sztenderd szerinti folyamatok kialakításának, működtetésének felügyelete a következők szerint:
    • önértékelések készítésének felügyelete,
    • eredményességmérés felügyelete, visszacsatolások biztosítása,
    • a vezeti információs rendszer kialakításának előkészítése.
  • Biztosítja az Elemző Csoport által végzett mérések, vizsgálatok, kimutatások, összegző anyagok felső vezetés, valamint az érintett szakterületek vezető felé történő prezentálását.
  • A minőségirányítási rendszerrel, a kockázatkezeléssel és elemző tevékenységgel kapcsolatos adatszolgáltatásokat teljesíti.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy felsőfokú végzettség szakirányú szakképesítéssel.
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatásának vállalása.
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat.
  • Vezetési és irányítási feladatok szervezéséhez és ellátásához megfelelő ismeret, tapasztalat és képesség megléte, döntéshozatali eljárásokban való jártasság.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Pályázati dokumentum, a vezetői feladatokkal kapcsolatos tervekről és azok megvalósítására vonatkozó elképzelésekről (legalább 3 legfeljebb 5 oldal terjedelemben).
  • Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel.
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Büntetlen előélet igazolása (három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány).
  • Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges mértékig történő kezeléséhez, valamint az arra jogosult bizottságok és testületek általi megismeréséhez - a vonatkozó jogszabályok és az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzatai szerint.
  • Nyilatkozat a vagyonnyilatkozat-tétel vállalásáról.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. szeptember 10.

A pályázatok benyújtásának módja:

Kizárólag elektronikus úton HR Szolgáltatói Csoport részére, a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető!

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. szeptember 20.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen történő foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint a lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény rendelkezései az irányadóak.

A határidőn túl, valamint a pályázati kiírásban szereplőtől eltérő módon beérkezett pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. Valamennyi, érvényes, a jelen felhívásban feltüntetett formai és tartalmi feltételeknek hiánytalanul megfelelő, elektronikus úton határidőben érkezett pályázat az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzata szerint kerül elbírálásra.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott