Intézményvezetői állás Mezőszemere településen

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, Vezetői megbizás 5 év.

Munkavégzés helye: 3378 Mezőszemere Somogyi Béla út 4. Gondozási Központ

Az illetmény megállapitására és juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései irányadók.

Feltételek:

1/2000 (I.7.) SzCsM. rendelet 3.sz mellékletében meghatározott felsőfokú végzettség, vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása, büntetlen előélet, vezetői gyakorlat

Feladatok

  • Munkáltatói jogok gyakorlása az intézmény alkalmazottai felett.
  • Intézménnyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, intézmény pénzügyi feladatiank ellátása. Intézmény vezetése.

Elvárások

  • 1/2000 (I.7.) SzCsM. rendelet 3.sz mellékletében meghatározott felsőfokú végzettség, vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása, büntetlen előélet, vezetői gyakorlat

Előnyök

  • Jogositvány
  • vezetői gyakorlat
  • vezetői képesités

Amit kínálunk

  • béren kivüli juttatás
  • mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető