Gyorséttermi dolgozó pozícióba keresünk diákokat egri munkavégzéssel

Nemzetközi gyorsétterem lánc egri egységébe keresünk diák munkavállalókat gyorséttermi dolgozó pozícióba.

Ha szeretnél egy dinamikus, barátságos csapat tagja lenni, kattints a jelentkezem gombra.

Feladatok

  • Alapanyagok előkészítése
  • Rendelések felvétele, vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
  • Higiéniai előírások betartása
  • Pénztárgép kezelése
  • Áru pakolása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Főleg hétvégi és hétköznap délutáni munkavégzés
  • Heti minimum 3 nap/ 20 óra vállalása
  • Megbízható, rugalmas személyiség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes tüdőszűrő és EÜ kiskönyv megléte előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Napi egyszeri ingyen étkezés
  • Alapbér + műszakpótlék

Foglalkoztatás jellege

  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott