Éjszakás recepcióst keresünk egri, belvárosi kis hotelbe

Macok Bisztró Kft.

Szállodai recepciós

Munkavégzés helye: Eger

2022. 11. 21.

Eger belvárosi kis hotelünkbe hosszú távra keresünk angolul beszélő, barátságos, éjszakás recepciós férfi munkatársat adminisztrációs és recepciós feladatok elvégzésére.

12 órás munkabeosztás (19-7 óra között), egyik héten 3, másik héten 4 éjszaka.

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Főállású munkaviszonyban

  • Szakmai fejlődés

  • Pontos fizetés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Adminisztrációs és recepciós feladatok

Elvárások

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és udvariasság
  • Megbízható, rugalmas, nyitott személyiség

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat