Donorvizsgáló orvos állás Egerben

Cégcsoportunk Donorvizsgáló orvost keres, újonan induló projektjéhez.

Feladatok

  • A plazmaadók előírt allapotfelmérése, a szükséges vizsgálatok elvégzése. Plazmaadók fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése.
  • A donorok kivizsgálásának ellenőrzése, tájékoztatása, felvilágosítása.
  • Jeleléttel biztosítani az állandó orvosi felügyeletet az egészségügyi központban.
  • Orvosi szempontból az egészségügyi szolgáltató dolgozóinak a felügyelete.
  • Vérkép és Vitális paraméterek  kiértékelése.

Elvárások

  • Orvosi végzettség (rezidensek jelentkezését is várjuk)
  • Érvényes működési igazolvány, MOK tagság
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Van hasonló munnkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Nem okoz problémát számodra esetenként szombati vagy délelőttől este 7-ig tartó munkavégzés.
  • Legalább egy éves gyakorlati tapasztalat orvosként

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő (teljes vagy részmunkaidő)
  • A munka végzés során több ezer beteg életment, pótolhatatlan gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá.
  • Kiváló munkakörülmények
  • Választható a teljesmunkaidős foglalkoztatás is, rezidensképzés vagy külföldi munkavállalás megkezdése előtt, rezidens képzés szüneteltetése esetén akár határozott idejű munkaszerződéssel is.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott