Technológus állás Bélapátfalván

A Tometh Fémtechnika Kft. 100%-ban magyar tulajdonú, Bélapátfalván működő vállalat.

A dinamikusan fejlődő cég fémmegmunkálással, hegesztett szerkezetek gyártásával, az általunk legyártott alkatrészek szerelésével, továbbá CAD tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik.

Munkánkat modern technológia alkalmazásával és magas minőségi követelmények betartásával végezzük.

Ha szereted a szakmád és érdekelnek az új kihívások várjuk jelentkezésed!

Egy jó csapat keresi új kollégáját!

Feladatok

  • Árajánlatok készítése új alkatrészekre,
  • Új termékek technológia felkészítése a gyártásra,
  • Az első gyártás során a gyártási folyamat intenzív támogatása,
  • A gyártásban lévő alkatrészek technológiájának folyamatos optimalizálása,
  • Technológiai segítségnyújtás a gyártás során,
  • Szerszám optimalizációban való részvétel,
  • A termékekhez tartozó dokumentációk folyamatos karbantartása,
  • Vállaltirányítási rendszerben történő munkavégzés.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (gépészmérnök vagy gépgyártástechnológiai technikus)
  • Minimum egy év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkvégzés
  • Microsoft Office, Paint program használata
  • CAD-CAM ismeretek bővítésére való hajlandóság

Előnyök

  • CNC programnyelvek ismerete (Hurco, Simens, Fanuc)
  • Solid Edge / Solid Works / TopSolid CAM program ismerete
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Képzések

Telefon: Kovácsné Kakuk Anitát lehet keresni, a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott