A Steel Riders Kft. munkatársat keres termelésirányító pozícióba

A Steel Riders Kft. egy több évtizedes múltra visszatekintő fémmegmunkáló vállalat, melynek fő profilja nagy pontosságú komplex forgácsol alkatrészek gyártása egyedi kis-, közepes sorozatban, valamint nagy bonyolultságú és magas minőségi gépalkatrészek előállítása.

Feladatok

  • termeléstervezés (termelési igények alapján gépekre való tervezés és dolgozói munkabeosztás elkészítése)
  • 25-30 fő üzemi dolgozó irányítása
  • gyártáskísérő lapok elkészítése, gyártástervezés végrehajtatása
  • gyártási technológiák fejlesztése
  • üzemi dokumentáció betartatása, ellenőrzése

Elvárások

  • releváns fémipari anyagismeret, szerszámismeret
  • minimum 5 év, forgácsolásban szerzett releváns tapasztalat
  • logikus és komplex gondolkodásmód, kiváló elemző készség
  • terhelhetőség
  • támogató hozzáállás

Előnyök

  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • vezetői tapasztalat
  • SAP ismeret
  • főiskolai oklevél/ egyetemi diploma

Amit kínálunk

  • versenyképes, jogtisztán bejelentett jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • fejlődési lehetőség
  • egy műszakos munkarend
  • szabad hétvége
  • mobiltelefon
  • laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető