Erdészeti fizikai munkára kollégákat keresünk

Erdőpásztor Kft.
Eger
2022. 04. 10.

Munkájára igényes dolgozót keresünk erdészeti munkákra.

A munkavégzés helyszíne változó, egri indulással és érkezéssel.

Feladatok

  • Erdőben végzett fizikai munkára keresünk dolgozókat. A jelentkezőnek az évszaknak megfelelő munkáinkban (kézi talajelőkészítés, csemeteültetés, erdőfelújítások ápolása, fakitermelés, kerítésépítés) kell részt vennie.

Elvárások

  • A munkakör szakirányú végzettség nélkül is betölthető, szakmai tapasztalat sem feltétlenül szükséges, de örülünk a munkakörnek megfelelő végzettségnek, illetve tapasztalatnak.
  • Kérjük csak akkor jelentkezzen, ha hajlandó új dolgokat tanulni, bírja a fizikai munkát, alapos és a munkájára igényes!
  • Rugalmasság, monotonitástűrés.
  • A munkakör kezdetben egyszerűsített foglalkoztatás keretében tölthető be.
  • Van lehetőség rész-, és az egyszerűsített foglalkoztatás adta keretek közötti teljes munkaidős foglalkoztatásra.
  • A heti munkaidő az aktuális feladatok, az időjárás, és a jelentkező szabad kapacitásának függvényében változhat.

Előnyök

  • Fás szárú növények ismerete

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott