Munkatársat keresünk pultos / felszolgáló pozícióba Egerben

Almári Pipacs Kft.
Eger
2021. 07. 19.

Eger Almár városrészén, a 25-ös főút mellett, júniusban nyílt éttermünkbe szakképzett kollégát keresünk.

50 fős éttermünket a házias ízek, családias hangulat, vendégközpontú és vendégbarát hozzáállás jellemzi, amire nagy hangsúlyt fektetünk.

Ha számodra is fontosak ezek az értékek, elhivatott vagy és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Napnyitás, napzárás,
  • Vendégek kiszolgálása, tájékoztatása,
  • Rendelések felvétele, italok elkészítése, felszolgálás,
  • Vendégtér/pult tisztán tartása, rendszeres takarítása,
  • Kassza kezelése.

Elvárások

  • Alap szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat,
  • Vendégközpontúság, kiváló kommunikációs készség,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Ha szorgalas vagy, mosolygós, pozitív kisugárzású és vendégorientált személyiség és szeretnél velünk dolgozni, de kevés tapasztalattal rendelkezel, mi szívesen betanítunk.
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren felüli juttatások,
  • Év végi bónusz,
  • Utazási költségtérítés
  • Heti 4 nap munkanap (csütörtök, péntek, szombat, vasárnap);
  • Napi egyszeri meleg étkezés;
  • Munkaruhát biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott