Egri élelmiszerboltba női eladó munkatársat keresünk

Bata & Bata Co Kft.
Eger
2021. 06. 28.

Egri élemiszerüzletünkbe dolgozni szerető,szorgalmas,ambíciózus,rugalmas,jó megjelenésű egri és Eger környéki munkatársat keresünk.

ÉRD:EKLŐDNI a bejelentkezés után látható telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Az élelmiszer üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása,
  • Árufeltöltés,
  • Áruátvétel,
  • Kassza kezelése,
  • A vásárlók megfelelő és kedves kiszolgálása és tájékoztatása,
  • Raktári, bolti árufeltöltés, a termékek esztétikus elrendezése,
  • Az érkező áru átvétele és bevételezése,
  • Az üzlet belső tereinek rendben tartása, takarítása,

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség,
  • Precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság,
  • Kiskereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • Ápolt, barátságos és udvarias fellépés,
  • Megbízható, önálló, pontos, rugalmas

Amit kínálunk

  • kellemes munkakörnyezet,
  • fiatalos, családias légkör,
  • hosszú távú munkalehetőség,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott