Projekt pénzügyi vezető munkatársat keresünk Egerben

Eszterházy Károly Egyetem

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

Gazdasági Igazgatóság Projekt Pénzügyi Osztály

projekt pénzügyi vezető

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozott idejű 1 évre szóló közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Heves megye, 3300 Eger, Eszterházy tér 1.

Feladatok

  • EU-s és hazai finanszírozású projektekben pénzügyi vezetői feladatok ellátása.
  • Projektek pénzügyi tervezése, likviditási terv készítése, megvalósíthatósági tanulmány pénzügyi részeinek biztosítása.
  • A projekt számviteli nyilvántartásának nyomon követése, szükséges könyvviteli egyeztetések bonyolítása.
  • A projekt pénzügyi lebonyolítása során kifizetési kérelmek, pénzügyi
  • beszámolók elkészítése és benyújtása, nyilvántartása, pénzügyi hiánypótlások teljesítése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint 2021. augusztus 1-től a Munka Törvénykönyve az irányadók.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • pénzügyi területen szerzett legalább 5 éves gyakorlat
  • EU-s támogatások terén szerzett legalább 3 éves gyakorlat.
  • Pályázati ügyintéző rendszerek ismerete (EPTK, EMIR).
  • Magas szintű MS Office ismeret.
  • Irat- és dokumentumkezelő rendszerek rutinszerű alkalmazása.
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Elvárt kompetenciák:

  • önálló, pontos munkavégzés
  • Kifejezetten jó együttműködési és kommunikációs készség.·

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével
  • Az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség, szakképzettség meglétét igazoló okmányok másolata.
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. július 20.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton HR Szolgáltatói Osztály részére az oldalon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. július 31.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető