Bér és TB ügyintézői állás Egerben

Eszterházy Károly Egyetem

Humánerőforrás Központ Bérgazdálkodási Osztálya

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Az Egyetem munkatársai részére történő bérszámfejtői, TB ügyintézői feladatok teljes körű ellátása.
  • A munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés: számfejtés, nyilvántartások vezetése, igazolások kiadása, távollétek, pótlékok rögzítése.
  • A társadalombiztosítási ellátások elbírálása, számfejtése.
  • Adó- és járulékkedvezmények feldolgozása, letiltások kezelése.
  • A vonatkozó jogszabályok által előírt bevallások, jelentések, statisztikák, elszámolások határidőre történő elkészítés és elküldése illetékes hivataloknak.

Elvárások

  • Középfokú végzettség. Bér- és TB ügyintézői szakképesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 év tapasztalat.
  • Naprakész bér-, TB, és adójogi ismeretek.
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Önálló, precíz munkavégzés mellett csapatmunkára való képesség.
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök

  • SAP program ismerete.
  • TB kifizető helyen szerzett tapasztalat
  • szakmai elhivatottság
  • jó kommunikációs képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel.
  • Az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség, szakképzettség meglétét igazoló okmányok másolata.

Amit kínálunk

  • hosszútávon tervezhető munkavégzés
  • biztos, támogató munkakörnyezet
  • fiatal, energikus kollektíva

Munkavégzés helye:

3300 Eger, Eszterházy tér 1.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a HR Szolgáltatói Osztály részére az oldalon keresztül 2021.07.02.-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott