A Vara-FÉG Kft-hez raktáros munkatársat keresünk

Vara-FÉG Kft.
Verpelét
Nettó 165 000 Ft - 205 000 Ft / Hónap
2021. 06. 24.

A Vara-Fég Kft érettségivel, tapasztalattal vagy releváns szakirányú végzettséggel rendelkező raktáros munkakörben munkatársat keres.

A cég 30 éves múltra tekint vissza és örökíti tovább a 130 éves Fegyver és Gázkészülékgyár hírnevét. Egyedüli Magyar gázkazán gyártóként van jelen a hazai és nemzetközi piacokon. Folyamatos beruházó és szisztematikus K+F fejlesztő. 7.000 m2 fedett gyártócsarnok és 80 fő alkalmazotti létszám mellett is stabil fejlesztő és szisztematikus megvalósító.

A munkakörhöz jár céges mobiltelefon, Verpeléten kívülről bejáró munkaerő esetében utazási hozzájárulás.

A munkavégzés helye: 3351 Verpelét.

A munkavégzés ideje: Hétfőtől – Péntekig, 6.00. - 14.20.

Fényképes önéletrajzokat az oldalon keresztül várjuk.

Az önéletrajzok kiértékelése során személyes elbeszélgetésre kerül sor.

Erkölcsi bizonyítvány feltétel.

Fizetés megállapodás alapján.

Feladatok

  • Gyártáshoz, kereskedelemhez, munkavégzéshez kapcsolatos raktárak kezelése.
  • Raktárkészlet számítógépen történő vezetése, teljes körű adminisztrálása, kezelése excelben, későb a VIR-ben.
  • A bevezetés alatt álló vállalatirányítási rendszer (INFOR) raktárkezeléssel kapcsolatos moduljának elsajátítása, készség szintű kezelése.Nyersanyag és a bejövő áru helyre szállítása. Kommunikáció (mail) a beszerzéssel, tervnek megfelelően alkatrészek előkészítése a szerelde felé.

Elvárások

  • Erkölcsi bizonyítvány.
  • Excel, outlook kezelése, a későbbiekben a VIR kezelése.
  • Precizitás, gyorsaság, hatékonyság.
  • A munka elsajátításához ismerni kell a gyártmányok alkatrészeit.

  • targoncavezetői igazolvány és tapasztalat, hasonló munkakör,

Amit kínálunk

  • laptop, mobil, munkábajárási támogatás, versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott