HR, személyzetfejlesztési fő ügyintéző állás Egerben

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság HR főügyintéző munkakörbe, a személyi állománya képzésével, személyzetfejlesztésével kapcsolatos feladatok elvégzésére, különféle képzések szervezésére, tréningek megtartására keres szakembereket.

Feladatok

  • Készség- és együttműködésfejlesztő képzések, képzés-sorozatok kidolgozása és megtartása, a képzések adminisztrációja, a tapasztalatok összegzése, javaslatok megfogalmazása, eredményességmérés és utókövetés.
  • Különféle képzési és tájékoztató anyagok megírása.
  • Workshopok, konferenciák, tudásmegosztást és különféle fejlesztési folyamatokat támogató munkacsoportok szervezése, ezekben való részvétel, a közös munka támogatása, az összegyűlt javaslatokról összefoglaló jelentés készítése.
  • Folyamatos önfejlesztés, a hazai és nemzetközi „jó gyakorlatok” nyomonkövetése és megosztása.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • magyar állampolgárság
  • egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó szóbeli kommunikáció
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kezdeményező készség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Önfejlesztési igény
  • Fejlett önismeret, önreflexió
  • Stressztűrés, Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Együttműködő képesség
  • Megbízhatóság,
  • Kreativitás
  • Csapatmunka

  • pszichológus, pedagógus, gyógypedagógus, szociális munkás vagy mentálhigiénikus végzettség
  • rendészeti tréner, vagy egyéb – minimum 300 kontaktórás képzési időtartamú – trénerképzésben szerzett oklevél
  • coaching végzettség és life-coaching vagy vezetői coaching tapasztalat
  • rendészeti területen, vagy egyéb fegyveres testületnél szerzett munkatapasztalat
  • szervezetfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 288/R §., 288/S. § és 288/T. §-ai alapján, valamint a 12. melléklet szerint „E” munkaköri kategóriában
  • Cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott