Minőségbiztosítási munkatársat keresünk Egerben

Sanube Kft.
Eger
2021. 06. 16.

Minőségbiztosítási Munkatárs

SANUBE KFT.

A cégünk Osztrák tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami mezőgazdasági gépekhez és utánfutókhoz gyárt kábelkötegeket és világítótesteket.

Piacvezető a mezőgazdasági gépek LED-Technológiás megvilágításának területén.

Minőségbiztosítási kollégát keresünk – akár azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése és azok dokumentálása
  • A minőségellenőrök és csomagolók munkájának ellenőrzése és támogatása
  • A QM Vezető munkájának támogatása
  • A termékek dokumentáció szerinti ellenőrzése
  • A vevői reklamációk feltárása és a reklamációkezelés dokumentálása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiszámítható, hosszútávú munkahely
  • Negyedéves Prémiumrendszer
  • Cégesrendezvények
  • Barátságos, családias légkör

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet.

Továbbá szeretnél egy barátságos családias légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal oldalon keresztül.

Érdeklődj telefonon, a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.(Munkaidőben : 9-15 óra között)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott