Felsővárosban lépcsőház takarítói álláslehetőség

Bo-Ba Produkt Kft.
Eger
2021. 06. 04.

Felsővárosban lévő lépcsőházak takarítására keresünk megbízható, munkájára igényes hölgyet / urat.

A munka kora reggeli elfoglaltságot jelent minden hétköznap.

Jellegéből adódóan főállás mellett is végezhető.

Olyanok jelentkezését várjuk, akiket nem riaszt a fizikai munka, a korai kezdés.

Kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú keresetkiegészítési lehetőség.

Feladatok

  • Bejárati rész, ajtók, liftek, földszinti folyosók tisztán tartása, ház körüli járdák seprése,
  • szemétszállítási napokon szemetes edények kihelyezése, fertőtlenítése, visszapakolása.

Elvárások

  • Megbízhatóság,
  • tisztaság szeretete,
  • takarításban szerzett tapasztalat.

Előnyök

  • Egri lakóhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távon tervezhető munkahely,

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott