A Vara-Fég Kft. raktáros munkakörbe keresi új munkatársát

Vara-FÉG Kft.
Verpelét
2021. 05. 26.

A Vara-Fég Kft. 30 éves múltra tekint vissza és örökíti tovább a 130 éves Fegyver és Gázkészülékgyár hírnevét.

Egyedüli Magyar gázkazán gyártóként van jelen a hazai és nemzetközi piacokon.

Folyamatos beruházó és szisztematikus K+F fejlesztő. 7.000m2 fedett gyártócsarnok és 80 fő alkalmazotti létszám mellett is stabil fejlesztő és szisztematikus megvalósító.

Feladatok

  • a gyártáshoz, kereskedelemhez, munkavégzéshez kapcsolatos raktárak kezelése;
  • raktárkészlet számítógépen történő vezetése, teljes körű adminisztrálása és kezelése;
  • a bevezetés alatt álló vállalatirányítási rendszer (INFOR) raktárkezeléssel kapcsolatos moduljának megismerése és használatának elsajátítása, készség szintű kezelése;
  • a nyersanyag és a bejövő áru mozgatása, szállítása.

Elvárások

  • érettségi vagy releváns szakirányú végzettség;
  • excel és outlook felhasználó szintű használata;
  • erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges a pozíció betöltéséhez;
  • a munka elsajátításához ismerni kell a gyártmányok alkatrészeit is.

Előnyök

  • rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal;
  • rendelkezik targoncavezetői tapasztalattal és igazolvánnyal.

Amit kínálunk

Amit mi nyújtunk:

  • céges mobiltelefon;
  • Verpeléten kívülről bejáró személy esetében utazási hozzájárulási támogatás.

A munkavégzés helye: 3351 Verpelét

A munkavégzés ideje: Hétfőtől – Péntekig: 6:00 – 14:20

Fizetés: megállapodás alapú.

Az önéletrajzok kiértékelése után a kiválasztott személyekkel elbeszélgetésre kerül sor.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott