Felszolgáló/Báros feladatokra munkatársat keresünk Parádsasváron

NEOCOOP Kft.
Parádsasvár
2021. 05. 17.

Exkluzív parádsasvári Kastélyhotelünkbe gyakorlattal rendelkező pincért/bárost keresünk, rugalmas munkabeosztással.

Kiemelkedő munkakörülmények, profi csapat vár nálunk!

Igény esetén személyzeti szállást is tudunk biztosítani.

Önéletrajzokat az oldalon keresztül várjuk.

Feladatok

  • pincér/báros feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakmai gyakorlat

  • Kiemelkedő munkakörülmények, profi csapat vár nálunk! Igény esetén személyzeti szállást is tudunk biztosítani.

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott