Egri Ford márkakereskedés és szerviz hatósági vizsgabiztos munkatársat keres

Future Vehicles Kft.
Eger
2021. 10. 20.

Az egri Ford márkakereskedés és szerviz hatósági vizsgabiztos pozícióba keres munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Személy- és haszongépjárművek eredetiség vizsgálata és műszaki vizsgáztatás,
  • Személy- és haszongépjárművek átvizsgálása,
  • Személy- és haszongépjárművek mechanikus javítása,
  • Személy- és haszongépjárművek hibájának diagnosztizálása,
  • Személy- és haszongépjárművek rutin karbantartása

Elvárások

  • Vizsgabiztosi tevékenységi engedély (eredetiség vizsga és műszaki vizsga)
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés,
  • Kreativitás,
  • Csapatmunkában való részvétel,
  • A Ford hálózaton belül szervezett képzéseken való részvétel,

Előnyök

  • Autóvillamossági végzettség, gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Szakmai képzés, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Remek csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott