Cső- és, csatornajavítási munkákhoz kollégát keresünk "B" kat. jogosítvánnyal.

Cégünk épületen belüli csővezetékek, csatornák feltárás, bontás nélküli felújítását végzi magán-, társas- és közületi épületekben, az ország egész területén.

A munkavégzés során korszerű, modern műszaki berendezésekkel helyreállítjuk a sérült, elöregedett csővezetékeket, csatornákat.

Csapatunk erősítéséhez keresünk csőszerelésben, csatornaépítésben jártas kollégát „B” kategóriás jogosítvánnyal.

Feladatok

Csapatunk új tagját megtanítjuk az általunk alkalmazott összes berendezés, technológia használatára.

A betanítást követően új kollégánk a kivitelező csapat tagjaként:

  • csatornakamera használatával megvizsgálja a felújítandó csatornákat
  • speciális robotberendezésekkel előkészíti, majd elvégzi a javítási munkákat.

Elvárások

  • Víz-, csatorna- és közmű-rendszerszerelő, vízműkezelő végzettség, vagy
  • Középfokú végzettség, szakmunkás bizonyítvány, nem szakirányú végzettség esetén az átképzést biztosítjuk
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség

  • Csőszerelésben, csatornaépítésben és karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzések
  • Jó munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott