Takarítónő munkakör betöltésére a Dobó István Vármúzeum Műszaki osztálya munkatársat keres

Takarítónő pozícióban álláslehetőség a Dobó István Vármúzeumban.

Feladatok

  • Az intézmény és a telephelyek belső területei, irodák, kiállítások, közösségi terek, nyilvános vizesblokkok, raktárak és azok berendezéseinek, bútorainak takarítása, tisztítása.
  • Rendezvények előkészítéséhez és lebonyolításához szükséges egyéb takarítói feladat ellátása.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.
  • 3 hónap próbaidő vállalása;

 A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz,
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Végzettséget, képzettsége(ke)t tanúsító okiratok másolatai

Előnyök

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • Munkavégzésre igényes, megbízható, takarításban precíz.
  • Közvetlen, kapcsolatteremtő készség.

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások:

  • A bér megállapítására és a juttatásokra a Munkatörvénykönyve 2021.I.törvény rendelkezései az irányadóak.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott