Áru összekészítő munka Egerben

Agria Drink Kft.
Eger
Bruttó 290 000 Ft / Hónap
2024. 04. 16.

Logisztikai egységünkbe keressük áruösszekészítő/szedő munkatársunkat!

A kiszállítási folyamat minden résztvevője fontos számunkra, hogy gördülékenyen és hatékonyan teljesíthessünk.

Olyan teherbíró és precíz munkatársak jelentkezését várjuk, akik szeretnének jó hangulatú csapatunkban dolgozni, de az önálló munkavégzés sem jelent gondot nekik.

Minden rendelés egyedi, mi pedig törekszünk azt úgy összekészíteni és kiszállítani, ahogy kérik.

Fontos, hogy számíthassunk rád, pontos legyél és szeresd, amit csinálsz. Mi egy jó csapatot, versenyképes fizetést és szabad hétvégéket kínálunk.

Ha úgy érzed, hogy szeretnéd a folyamat egyik alappillérét adni és kezelni a kiszállítás előtti utolsó simításokat ügyelve a részletekre, küldd el fényképes önéletrajzodat.

Feladatok

  • áru összekészítése,

Elvárások

  • megbízhatóság,
  • csapatmunka,

Előnyök

  • kereskedelemben jártasság előny, de  nem feltétel,

Amit kínálunk

  • 20 éves múlttal rendelkező, stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség,
  • Szép kártyára havi nettó 30.000 Ft béren kívüli juttatás,
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott