Asztalos munkakörbe kollégákat keresünk Bélapátfalvára

SZILVÁS 2001 Bt.
Bélapátfalva
Nettó 300 000 Ft / Hónap
2021. 04. 22.

Csatlakozz észak-magyarországi fajátszótéri és kültéri bútorokat gyártó cégünkhöz.

Immár 21 éve működünk és dinamikusan fejlődünk, családias és barátságos környezetben.

Modern Felder gépparkkal rendelkezünk, amely elengedhetetlen a pontos és biztonságos munkavégzéshez.

Feladatok

  • Faipari termékek készítése műszaki rajz és személyes konzultáció alapján.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és tapasztalat..

Előnyök

  • Több éves szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hétköznap 7-től 15 óráig tartó munkavégzés.
  • Nem ledolgozandó, 30 perces, fizetett ebéd szünet.
  • Utazás és étkezési támogatást biztosítunk felvételt követően.
  • Hosszú távó munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés saját állományban.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető