Csomagológép működtetéséhez állás férfiak és nők részére Füzesabonyban

Pikopack Zrt.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Füzesabony

2021. 05. 01. 16:39

A Pikopack Zrt. a konzerves állateledel gyártással foglalkozó területére

munkatársakat (férfiakat vagy nőket)  keres 3 műszakos munkarendbe csomagológép működtetéséhez

Önéletrajzát online várjuk.

További információ telefonon kérhető.

www.pikopack.hu  Cím:3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.

Feladatok

Feladatok:

  • csomagológép   működtetése
  • a gép munkájának felügyelete, beállítása

Elvárások

Feladatok:

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés (br. 270-280eft)
  • Cafetéria juttatás
  • munkába járás támogatása
  • betanulás biztosítása
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Telefonszám megtekintése