Gyártó üzemünkbe munkatársat keresünk forgácsoló pozícióba

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICSTM a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Gyártó üzemünkbe munkatársat keresünk FORGÁCSOLÓ pozícióba

Feladatok

  • Forgácsolás területén található gépek kezelése, karbantartási feladatok elvégzése,
  • Hagyományos és CNC gépeken történő munkavégzés,
  • Műszaki rajz alapján pontos, önálló munkavégzés,
  • Mérőeszközök ismerete és gyakorlati használata,

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Forgácsoló szakma + CNC vizsga;
  • Gépész ismeretek;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Ms Office);
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása;
  • Csapatmunka, stressztűrés;

  • Fémipari, pneumatikai ismeretek, gépészeti technikumi végzettség;
  • PLC vezérlések ismerete;
  • CNC forgácsolásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások,
  • Teljesítményprémium,
  • Nemzetközi vállalati háttér,
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok,

Amennyiben karrierje következő, vagy éppen az első lépését vállalatunknál szeretné megtenni, nézzen körbe nyitott pozícióink között a pneumatika.hu/karrier oldalon!

A Fényképes önéletrajzokat postai úton is várjuk. A cím bejelentkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott