Pénzügyi ügyintéző munkatársat keres az Ehisz Zrt. Egerben

Ehisz Zrt.
Eger
Bruttó 300 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2021. 04. 08.

Gyakorlattal rendelkező PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ munkatársat keres az EHISZ Zrt. EGERBEN azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • szállítói számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése a vállalat nyilvántartásaiban
  • vevői, szállítói számlák és bank könyvelése (SAP rendszerben)
  • főkönyvelő munkájának segítése, kiegészítése
  • egyenlegközlők készítése, egyeztetés partnerekkel
  • havi jelentésekben való aktív részvétel határidők figyelembe vételével
  • havi adatszolgáltatások (pl: KSH felé)

Elvárások

  • Szakirányú végzettség pénzügyi számviteli területen
  • Szakmában töltött min. 1-2 év tapasztalat

Előnyök

  • Könyvelésben való jártasság előny de nem feltétel.
  • SAP ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőségek
  • Egyéb juttatások

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott