Értékesítési vezető állás Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2021. 04. 01.

„Mindent, amit gyártunk, először a piacnak megfelelően kell fejleszteni, majd értékesíteni.”

A Sanamöbel egy kreatív családi vállalkozás Eger mellett, amely számos országba exportál.

Termékeink kialakítása és minősége több és több sikert hoz számunkra.

  • Kommunikatív és extrovertált vagy? Van tapasztalatod az ügyfelekkel való kapcsolattartásban?
  • Ebben az esetben, nem lényeges, hogy milyen diplomával rendelkezel.
  • Képes vagy digitálisan megszervezni és nyomon követni a saját és munkatársaid munkáját?
  • Csapatjátékos vagy és folyékonyan beszélsz és írsz angolul vagy németül?

Akkor te lehetsz az értékesítési vezető a csapatunkban.

Logisztikai, pénzügyi, termelési és technológiai vezetőink szívesen dolgoznának veled.

Versenyképes fizetést kínálunk, teljesítményhez kötött extrákkal és egyéb juttatásokkal. (céges autó, telefon, laptop stb…)

Érdekel? Küld el jól megírt (angol vagy német nyelvű) önéletrajzot.

Feladatok

  • vevői kapcsolattartás
  • rendelések feldolgozása
  • reklamáció kezelés
  • napi szintű kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tárgyaló képes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • jó kommunikációs képesség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló, felelőségteljes munkavégzés
  • értékesítési attitűd
  • vállalatirányitási rendszer ismerete

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • kreatív szemlélet
  • proaktivitás

Amit kínálunk

  • családias légkör
  • versenyképes fizetés
  • béren kivüli juttatási csomag
  • céges autó
  • mobiltelefon
  • laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető