Könyvelő álláslehetőség az egri RUAG-nál

 A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. (a RUAG nemzetközi cégcsoport tagja) egri gyárába, mely az Airbus A320 termékcsalád repülőgépeihez szerkezeti elemek gyártásával foglalkozik, munkatársat keres:

Könyvelő munkakörbe.

Feladatok

  • A német anyavállalat számláinak könyvelése.
  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése.
  • Tárgyi eszköz, bank könyvelés.
  • Kimenő számlák kiállítása.
  • A havi és éves zárások könyvelési feladatainak ellátása.
  • Adóbevallások, statisztikák elkészítése.
  • Rendszeres ellenőrzés, egyeztetés a főkönyv és analitikák között.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú vagy mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Multinacionális termelő vállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat előny.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • MS Excel ismeret.
  • Precíz, alapos munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Proaktív személyiség, analitikus gondolkodásmód.

Előnyök

  • SAP ismerete előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Cafetéria.
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott