Munkalehetőség bérszámfejtőnek Egerben

Erlaline Kft.
Eger
2021. 03. 30.

Munkavégzés helye:  Eger

Egri székhelyű könyvelő iroda szakirányú végzettséggel rendelkező bérszámfejtő munkakörben munkatársat keres.

Hosszú távú munkalehetőség, családias légkör, azonnali kezdés

Önéletrajzát a bérigény megjelölésével a „jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • bérszámfejtés (Kulcs-Soft program használata)
  • be- és kilépő munkavállalók teljes körű adminisztratív ügyintézése
  • nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások elkészítése, személyi anyagok kezelése
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • hatályos jogszabályi környezet figyelemmel kísérése, alkalmazása (adó, munkaügy, tb-törvény)

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • legalább 1 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • munkaügyi, társadalom és nyugdíjbiztosítási, valamint adójogszabályi ismeretek
  • precizitás, önállóság, jó stressztűrő képesség, magas fokú pro aktivitás
  • Office 365 programok, elsősorban excel ismerete

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaszerződés
  • felelősségteljes
  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott