Gépbeállító munkakör betöltésére keresünk munkavállalókat siroki partnerünk részére

Siroki partnerünk részére, újonnan induló gyártósoraik üzemeltetéséhez munkatársakat keresünk gépbeállító pozícióba.

Feladatok

  • A gépekhez szükséges szerszámok utasítás szerinti beszerelése, beállítása, a gépek üzemeltetése,
  • A félkész termékek minőségellenőrzése méréssel, idomszerzéssel,
  • Mérőszámok, termelési hatékonyság nyomon követése, gépi hatékonyság növelése,
  • A gépek állagának megőrzése, kisebb karbantartási feladatok elvégzése,
  • Munkaterület és gépek tisztán tartása
  • A gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése,
  • Egyedi, számítógép (PLC) vezérelt gépek működtetése, beállítása, javítása, dokumentációk készítése,
  • Átállások támogatása, javaslatok fejlesztésekre, szerszámozás, kieső idő csökkentése,
  • Gépek munkakörnyezetének megtervezése,szükségszerszámok, alkatrésze tárolásának megoldása (5S)

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (ipari gépész, gépi forgácsoló, egyéb fémipari végzettség)
  • Műszaki rajz- és anyagismeret,
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség, felelősség- és minőségtudat,
  • Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel,
  • Gépgyártástechnológiai technikus tapasztalat előnyt jelent
  • CNC kezelő/programozótapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszútávú, stabil munkahely saját állományban
  • Családias, tiszta és biztonságos munkakörnyezet,
  • Ingyenes céges buszjárat, munkaruha és tisztíttatása,
  • Biztos, jó fizetés, éves cafeteria, ajánlási., jelenléti-, termelési- és évvégi bónusz, törzsgárdajutalom,
  • Túlóra vállalási lehetőség, amit 2 hónapos munkaidő keret végén kifizetünk,
  • Betanítási folyamat mentor segítségével
  • Céges rendezvények, vállalati ajándékok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott