Eger legújabb használtautó kereskedése gépjárműhitel,-és biztosítási ügyintéző munkatársat keres

Neomer Direkt Kft.
Eger
2021. 03. 26.

Eger egyik legújabb használtautó kereskedése GÉPJÁRMŰHITEL ÉS BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ munkatársat keres

Feladatok

  • Gépjárműhitel ügyintézési folyamatának teljes körű megvalósítása
  • Gépjármű-biztosítás megkötéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Hitelajánlat-kérések feldolgozása és egyedi finanszírozási ajánlatok kiküldése
  • Az ügyintézés folyamatához kapcsolódó adatrögzítő és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, finanszírozási partnerekkel
  • Együttműködői partnereink magas színvonalú, teljeskörű kiszolgálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség VAGY pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági (PSZÁF) vizsga
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Felelősségtudat és önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel stb.)
  • Pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • B kategóriás járművezetői engedély

Előnyök

  • Biztosítás közvetítői hatósági vizsga
  • Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú, stabil munkahely
  • Jókedvű, sokszínű és befogadó csapat
  • Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott