Péktermékek eladására keresünk eladókat termelői piacokra

Sweet Karma 17 Kft.
Eger és környéke
Nettó 1 000 Ft - 1 500 Ft / Óra
2021. 03. 23.

Egri kézmüves pékség keres megbízható (kassza- és elszámolási felelösség) jó megjelenésü (ápolt), mosolygós, kommunikatív munkatársakat eladói munkakörbe.

Saját gépkocsi  eladói tapasztalat elöny, rugalmasság feltétel - korai kelés, hétvégi munka ne legyen akadály.

Egészségügyi kiskönyv, erkölcsi  bizonyítvány szükséges.

Fizetés megegyezés szerint:  netto 1000-1500 Ft /óra -jutaléktól / pótlékoktól is függ , plusz üzemanyagköltség /utazási hozzájárulás- saját autó esetén

Jelentkezés: fényképes önéltrajzzal.

Feladatok

  • Kézmüves pékség termékeinek ismertetése, eladása
  • Vevök tájékoztatása a termékekkel kapcsolatban
  • Kóstoltatás

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • mosolygós, ápolt megjelenés
  • Ha nem szereted az embereket, kérlek ne jelentkezz!

Előnyök

  • jogosítvány elöny
  • saját autó elöny
  • szakmai tapasztalat elöny
  •  előny, ha szereted a péktermékeket- ha gluténérzékeny vagy, vagy kerülöd a szénhidrátot, akkor sajnos nem te vagy a mi emberünk- mert azt tudjuk jól eladni, amit mi is megvennénk

Amit kínálunk

  • Rugalmas munka- dolgozhatsz  heti 1-4 napot, megegyezés szerint
  • Sokszinü munkakör
  • Versenyképes fizetés, kézmüves, adalékanyagmentes pékáruk, jó csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott