Faipari felületkezelő állás azonnali kezdéssel Kerecsenen

Faipari felületkezelő munkatárs

Kerecsendi székhelyű, asztalos ipari cég, több, mint 20 éves múlttal, stabil elhelyezkedési lehetőséget kínál fényező, felületkezelő munkakörben munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó, megbízható szakember részére.

Az állásra a szakmában tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Fényképes önéletrajzokat várjuk. Érdeklődni a 0620/557-1141 telefonszámon lehet.

Feladatok

  • elkészült vagy félkész bútor alkatrészek felületkezeléshez való előkészítése
  • elkészült bútorok pácolása, festése, lakkozása
  • felületkezelési munkálatok koordinálása
  • anyag kezelés

Elvárások

  • fa festésében szerzett tapasztalat 3-4 év
  • felületkezelő anyagok ismerete
  • Airmix kezelése
  • pácolási ismeretek

Amit kínálunk

  • napi 8 órás bejelentett munka
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • utazási költségtérítés
  • bérezés megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott