Egri telephelyünkre keresünk gépész tervezőmérnök kollégát

Crown Machines Kft.
Eger
2021. 03. 16.

Megnövekedett megrendeléseink végett munkatársat keresünk.

Cégünk fő profilja egyedi gépek-, szerszámok és berendezések átalakítása, és gyártása az autóipar, illetve az élelmiszeripar számára.

Feladatok

  • Egyedi gépek, készülékek és szerszámok 3D-s tervezése,
  • Projekt dokumentációk készítése és koordinálása,
  • FMEA analízis, rizikó analízis, ciklusidő diagram, mechanikai számítások,
  • Műszaki dokumentációk készítése, kopóalkatrész jegyzék készítése,
  • Helyszíni felmérések végzése a megrendelő cégeknél.

Elvárások

  • Egyetemi vagy Főiskolai gépészmérnöki végzettség,
  • Legalább 1 – 3 év tapasztalat gépek, szerszámok vagy alkatrészek 3D tervezésében,
  • 3D szoftver tervezői szintű ismerete,
  • Közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • MS Office ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

  • Tapasztalat egyedi gépek, készülékek, szerszámok tervezésében,
  • Második idegen nyelv ismerete (német),
  • CE jelölés, EK nyilatkozat ismeretek,
  • Pneumatika tervezés ismeretek.

Amit kínálunk

  • Családias, barátságos légkör,
  • Változatos feladatok,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott