Sales manager állás Egerben

Sales manager – fix fizetés, bejelentett munkaviszony

Belvárosi reklámügynökségünk keresi új csapattagját sales manager pozícióba.

Munkát keresel vagy csak váltani szeretnél?

Szívesen belevágnál valami újba illetve szeretnél hosszabb távon elhelyezkedni?

Feladatok

  • esküvői mobilapplikáció illetve rendezvények felületeinek kiajánlása (kizárólag céges ügyfelek telefonon illetve online formában történő megkeresése, tájékoztatása, kezelése illetve kapcsolattartás)
  • irodai adminisztráció (adatbázisok bővítése, kezelése, naprakészen tartása)
  • precíz, koncentrált munkavégzés

Elvárások

Életigenlő, pozitív mentalitásod van?

Szereted a kihívásokat? Szóban és írásban is jól kommunikálsz?

Rendelkezel alapszintű számítógépes ismeretekkel?

Kreatív vagy? Nem félsz az önálló munkavégzéstől?

Csapatban is megállod a helyed?

Téged keresünk!

Előnyök

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • jártasság a közösségi médiák világában és/vagy a Google Ads-ben
  • marketing véna

Amit kínálunk

  • fiatal csapat
  • jó munkahelyi légkör
  • fejlődési lehetőség
  • karrierépítés
  • csapatépítő tréningek
  • stabil anyagi háttér
  • hosszú távú és bejelentett munkalehetőség
  • nyugalom
  • idő (nincsenek műszakok, túlóra vagy hétvégi munkavégzés)

Fizetés: Megegyezés tárgyát képezi.

Munkarend:

  • Hétfő-Csütörtök: 08:00-16:30
  • Péntek: 08.00-15:00

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal illetve a fizetési igény megjelölésével lehet.

Jelentkezési határidő: 2021.05.31.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott