Kereskedelmi és marketing asszisztens állás Egerben

Comfort Products Kft.
Eger
2021. 10. 29.

Kereskedelmi és marketing asszisztens munkatársat keresünk lendületes csapatunkba.

Magyar tulajdonban lévő, de számos nemzetközi kapcsolattal rendelkező nagykereskedelmi cég vagyunk, célunk nem a túlélés, hanem a fejlődés.

Ha hosszútávban gondolkodsz, de szereted a változatos munkát, jól beszélsz angolul, és jártas vagy a kereskedelem, valamint a marketing világában, akkor dolgozz velünk!

Jelentkezz bérigényed megjelölésével, és fényképes SZAKMAI önéletrajzoddal.

Feladatok

  • A Sales Manager irányítása alatt, azzal szorosan együttműködve a meglévő és új üzleti kapcsolatok teljeskörű ügyintézése.
  • A vállalatirányítási rendszer megismerése után, annak magabiztos használata, ajánlatok létrehozása, kezelése.
  • Napi szintű kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel, mintacsomagok készítése, kiküldése, nyomon követese. Ügyféladatok, dokumentációk, ügyleti folyamatok naprakész vezetése, tárgyalási időpont egyeztetés, utazásszervezés.
  • Céges weblap tartalmának folyamatos fejlesztése, frissítése.
  • Riportok beszámolók készítése.
  • Kapcsolattartás a grafikusokkal, és más együttműködő partnereinkkel.
  • Hírlevél szerkesztése, kiküldése.

Elvárások

  • Kiváló angol tudás írásban, és beszédben egyaránt.
  • Legalább kétéves kereskedelmi ügyintézésben való jártasság.
  • Analitikai szemlélet.
  • MS Excel, Word gyakorlott ismerete.
  • Nagyfokú önállóság, agilitás.

  • Közösségi média használatában és online kereskedelemben való jártasság.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Kihívásokat, változatos feladatokat kínálunk, hiszen nálunk nincs két egyforma év, mert folyamatosan fejlődünk.
  • Külföldi üzleti utak.
  • Laptop, mobiltelefon.
  • Stabil vállalati háttér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott