Raktáros állás Bélapátfalván

Bélapátfalva vonzáskörzetében élsz? Szereted a szakmád és új kihívásokat keresel? Szeretsz komoly feladatokkal foglalkozni? Dolgozz velünk a környék legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú vállalkozásánál!

Megnövekedett feladatok optimális ellátása érdekében keressük új munkavállalónkat raktárosi munkakörben.

Képzelj el egy modern új épületet egy 2 fős raktárat, ahova főként gyártott alkatrészek és sok más érdekes cikk érkezik melyek a gyártás ás szerelés kiszolgálásának érdekében kerülnek hozzánk. Ezek érkeztetése, "polcra" helyezése, szereléshez történő összekészítése - munkaszámok alapján - a feladatod.

Célunk egy zökkenőmentes raktárrendszer kialakítása, amelyben kulcsszerepet töltesz be és a másik raktáros munkatársunkkal együtt segíted az összeszerelésben dolgozó kollégáidat is.

Önéletrajzodban mindenképpen szerepeljen a pontos leírása annak, amiben tapasztalt vagy és biztos tudással rendelkezel. Férfiak és Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • A raktározás folyamatának kezelése, raktári bevételezések, kiadások.
  • Pontos megbízható munkavégzés
  • Kapcsolattartás a szervezet társosztályaival
  • Leltározásban való aktív részvétel, készletellenőrzések

Elvárások

  • Minimum szakmunkás vagy szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év termelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói Excel ismeretek alapok
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt

Előnyök

  • Logisztikai folyamatokban szerzett jártasság
  • A raktározás folyamatainak ismerete
  • Jó számitógépes felhasználói ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy 25 éve folyamatosan fejlődő, 100 %-ban magyar tulajdonú, innovatív vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, bónuszok, munkába járás támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Család és céges rendezvények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott