Bejárónő munkakörbe munkavállalót keresünk Felsőtárkányban

Felsőtárkányi otthonunkba rendszeres, megbízható, segítőkész, lelkiismeretes bejárónőt keresünk, aki tudna járni hozzánk hetente kétszer, aki segít a házat, a konyhát, fürdőszobát, az edényeket és a ruhákat rendbe tartani és az udvart.

Bővebb információ a honlapon.

Feladatok

  • Szeretnénk, hogy heti kétszer, hétköznap délelőtt, napközben rendszeresen jöjjön segíteni a háztartási munkákban és a takarításban.
  • Feladat, hogy segítsen a mosogatásban (mosogatógép van), a konyha rendben tartásában, hűtő, fagyasztó, konyhagépek, tűzhely tisztántartásában. Alkalmanként esetleg a főzés előkészítésben, bevásárlásban, zöldségpucolásban, főzés után elpakolásban.
  • Segít a mosásban (kényes anyagokat kézen, a többit géppel), a teregetésben, száraz ruha beszedésben, elpakolásban. Megtanulja, hogy melyik ruhát hová tesszük, hogy hajtogatjuk és oda elteszi, elpakol mindet a helyére.
  • Segít a ház rendben tartásában és tisztántartásában, porszívózás, felmosás, törölgetés, elpakolás, viráglocsolás, ágyneműcsere, szemét kivitel, terasz seprése, rend fenntartása.
  • Negyedévente részt vesz a nagytakarításban, amit együtt csinálunk. Csillárpucolás, ablakpucolás, kamra, pince, szekrények átpakolása, szezonális munkák.

Elvárások

  • Nemdohányzó
  • Felsőtárkányba kijár (parkoló és buszmegálló is van a házunk előtt)
  • Rendszeres, hosszútávú munkavállalás
  • Első alkalom előtt Skype-on beszéljünk.

Előnyök

  • Ha vasalást is vállal. (De az csak néhány ing és terítő.)
  • Ha az autó belső általános takarítását is vállalja. (Mi lemosatjuk, kitisztíttatjuk, az nem gond, csak a lomok, szemét kiszedése, lábtörlők kirázása, törölgetés, portalanítás, kiporszívózás, amit kell.)
  • Ha kisebb bevásárlásban, beszerzésben besegít. (A házunk mellett van bolt, csak odáig kell elmenni, illetve ha a belvárosból kellene valami speciális apróság (papír-írószer, elem, haleledel, kulcsmásolás, tintapatron) ezeket beszerzi. A nagybevásárlásokat mi megoldjuk magunk, azt nem kell.
  • A természetszeretet, állatszeretet előny, mivel a nagytestű kutyánk velünk a házban él, és az udvaron és a kertben kacsákat és nyulakat tartunk, később pedig egyéb állatokat is tervezünk.
  • Ha az állatok ellátásában, (etetés, itatás, itatók, etetők tisztántartása, mosása, ól, ketrec takarítás) alkalmanként tud segíteni, annak nagyon örülnénk.
  • Előny, ha tud akváriumot takarítani.
  • Szintén előny, ha a kerti munkákban (kertészkedés, gyomlálás, fűnyírás, gyümölcsszedés, virággondozás) szívesen segít.

Amit kínálunk

  • Kedves, támogató, baráti légkör
  • Rendszeres, kiszámítható, fix munka
  • Rugalmasan megbeszélt időpont
  • Segítség, türelem és közös munkavégzés a betanulás alatt
  • Bizalom, önállóság, nyugodt, zavartalan munkavégzés, amikor már rutinos
  • Modern tisztító és takarítógépek (mosó- és mosogatógép, kézi üveg és ablaktisztítógép, ruhagőzölő…)
  • Eszközök, tisztítószerek, felszerelések beszerzését természetesen én állom
  • A bio-öko tisztítószerek és a jó levegő miatt egészséges munka
  • A ház csodálatos természeti környezetben, békés faluban, jó levegőjű, szép helyen található, (egyenlőre) kétfős háztartás, rendezett, békés, szeretetteljes család, szóval a béke szigete, nyugodt munka.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános