Építés vezető állás Eger és környékén

Az egri székhelyű Variabau Kft. Építés vezető munkakörbe keres kollégát Eger és környékére kivitelezési munkájához

Elvégzendő feladatok:

  • kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása,
  • saját fizikai létszám irányítása
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése,
  • kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárásaink:

  • szakirányú
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • projekthelyszínen történő munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • korszerű munkaeszközök (amennyiben a munkakör ellátásához szükséges: laptop, telefon, gépjármű)
  • folyamatos szakmai kihívás
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat

Egyéb információ az állásról:

  •  munkavégzés helye : Eger, és környéke
  • munkaviszony: határozatlan
  • munkaidő: teljes

Fényképes önéletrajzzal. Kérem jelölje meg melyik telephelyre kívánja beadni pályázatát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános